РИАЛ /Ковачевци/ и Етър не успяха да се победят

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 555 | Брой коментари 0
11:14 19.04.2021

Отборите на Риал (Ковачевци) и Етър ВТ не се победиха и завършиха при резултат 2:2 в мач от 17-ия кръг на женската Swiss Capital League. Домакините от Риал успяха да излязат напред в резултата чрез попадение на Велинова в 37-ата минута. През втората част обаче гол на Владимирова (50') и автогол на Савова (65') донесоха пълен обрат за гостите. Христанова все пак обаче донесе равенството за своя тим с попадение в 82-ата минута. Двубоят бе излъчен на живо по Sportal.bg.

РИАЛ 2:2 ЕТЪР

1:0 Велинова (37)

1:1 Владимирова (50)

1:2 Савова (65) - авт.

2:2 Христанова (82)

Стартови състави:

Риал: 23. Ива Тодорова, 11. Петя Петрова, 4. Таня Илиева, 14. Дея Попова, 88. Гергана Бонева, 7. Преслава Йорданова, 6. Десислава Хаджиева, 13. Гизем Мазлънова, 19. Даниела Савова, 9. Ива Христанова, 31. Алисия Велинова

Етър: 1. Мартина Илиева, 14. Тодорка Тодорова, 8. Анастасия Трифонов, 19. Йоана Стефанова, 6. Цвети Василева, 10. Медред Заструг, 4. Симона Стоянова, 13. Михаела Махайлова, 17. Мирела Моева, 18. Павлина Николова, 2. Велизара Владимирова

Риал Ковачевци - Етър 2:2

Следващата футболна среща на "червените" е в сряда 21 април 2021г. от 18:30ч. на стадион "Димитровец" с. Ковачевци-  ФК РИАЛ Ковачевци посреща отбора на ЛП Суперспорт София в отложения XV  - ти кръг на Държавното първенство по футбол за жени сезон 2020-2021г.