"Миньор" загуби при гостуването в Разград

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 1048 | Брой коментари 0
08:53 08.08.2020

Втородивизионният тим на Лудогорец победи Миньор Перник с 2:1 в първия си мач от новия сезон на Втора лига.

Двубоят се игра на стадион „Гнездо на орли“ в Разград.

Домакините поведоха още в 4-тата минута с гол на Георги Чукалов. В 39-тата Тони Стоичков донесе изравнително попадение за Миньор. Малко след началото на втората част, разградчани отново поведоха в резултата с гол на Димитър Митков. Неговото попадение бе достатъчно за да може тима на Лудогорец да вземе своите първи 3 точки от новия сезон на Втора професионална лига.

Лудогорец 2 остана във второто ниво на българския футбол след не особено убедителна кампания през изминалия сезон. Миньор Перник пък това лято се завърна в професионалния футбол, след като през изминалия сезон игра в Трета югозападна лига./ dsport.bg