За всички фенове: Пълната ТВ програма на Световното първенство по футбол 2018

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 913 | Брой коментари 0
08:25 12.06.2018

След броени дни на 14-и юни стартира дългоочакваното Световно първенство по футбол 2018, което ще се проведе в Русия. В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

18:00 часа (българско време) Група А: Русия - Саудитска Арабия, Москва - БНТ

15:00 Група А: Египет - Уругвай, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 Група B: Иран - Маркоко, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания - Португалия, Сочи - БНТ, БНТ HD

13:00: Група C: Франция - Австралия, Казан - БНТ, БНТ HD

16:00: Група D: Аржентина - Исландия, Москва (Откритие Арена)- БНТ, БНТ HD

19:00: Група C: Перу - Дания, Саранск - БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия - Нигерия, Калининград - БНТ, БНТ HD

 17.06.2018

15:00: Група E: Коста Рика - Сърбия, Самара - БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия - Мексико, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия - Швейцария, Ростов - БНТ, БНТ HD

 18.06.2018

15:00 Група F: Швеция - Република Корея, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия - Панама, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис - Англия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

 19.06.2018

15:00 Група H: Полша - Сенегал, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия - Япония, Саранск - БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия - Египет, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

 20.06.2018

15:00 Група B: Португалия - Мароко, Москва (Лужники) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група А: Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов - БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Иран - Испания, Казан - БНТ, БНТ HD

 21.06.2018

15:00 Група C: Франция - Перу, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

18:00 Група C: Дания - Австралия, Самара - БНТ, БНТ HD

21:00 Група D: Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

 22.06.2018

15:00 Група E: Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург - БНТ, БНТ HD

18:00 Група D: Нигерия - Исландия, Волгоград - БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия - Швейцария, Калининград - БНТ, БНТ HD

 23.06.2018

15:00 Група G: Белгия - Тунис, Москва (Откритие Арена) - БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия - Швеция, Сочи - БНТ, БНТ HD

21:00 Група F: Корея - Мексико, Ростов - БНТ, БНТ HD

 24.06.2018

15:00 Група G: Англия - Панама, Нижни Новгород - БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Япония - Сенегал, Екатеринбург - БНТ, БНТ HD

21:00 Група H: Полша - Колумбия, Казан - БНТ, БНТ HD

 25.06.2018

17:00 Група А: Уругвай - Русия, Самара - БНТ

17:00 Група А: Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, БНТ HD

21:00 Група B: Иран - Португалия, Саранск - БНТ

21:00 Група B: Испания - Мароко, Калининград, БНТ HD

 26.06.2018

17:00 Група C: Дания - Франция, Москва (Лужники) - БНТ

17:00 Група C: Австралия - Перу, Сочи, БНТ HD

21:00 Група D: Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург - БНТ

21:00 Група D: Исландия - Хърватия, Ростов, БНТ HD

 27.06.2018

17:00 Група F: Корея - Германия, Казан – БНТ

17:00 Група F: Мексико - Швеция, Екатеринбург, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия - Бразилия, Москва (Откритие Арена) - БНТ

21:00 Група E: Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, БНТ HD

 28.06.2018

17:00 Група H: Япония - Полша, Волгорад - БНТ

17:00 Група H: Сенегал - Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 Група G: Англия - Белгия, Калининград - БНТ

21:00 Група G: Панама - Тунис, Саранс, БНТ HD

 ОСМИНАФИНАЛИ

30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C - Втори група D  - БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A - Втори група B - БНТ, БНТ HD

 01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B - Втори Група A - БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D - Втори група C - БНТ

 02.07.2018

Мач №5: 17:00: Победител Група Е - Втори Група F - БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G - Втори Група H - БНТ

 03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F - Втори Група E  - БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H - Втори Група G - БНТ

 ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

06.07.2018

1. 17:00  Победител от мач №1 - Победител от мач №2 - БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 - Победител мач №6 - БНТ

 07.07.2018

3. 17:00 Победител мач №7 - Победител мач №8 – БНТ

4. 21:00 Победител от мач №3 - Победител от мач №4 - БНТ

 ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 - Победител от четвъртфинал №2 - БНТ

 11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 - Победител от четвъртфинал №4 - БНТ

 14.07.2018

17:00 часа - Мач за бронзовите медали - БНТ

 15.07.2018

18:00 часа - Финал на Световно първенство по футбол - БНТ

Източник: sportlive

MYcomputer.BG
 
За да коментирате тази новина трябва да сте регистриран потребител. Ако вече имате регистрация, влезте в сайта, или се регистрирайте.

Коментари


Най-нови
Най-четени