Волейболистите на „Миньор” приключиха сезона със загуба

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 129 | Брой коментари 0
06:49 23.12.2019

Волейболистите на „Миньор” записаха третата си загуба от началото на първенството в Тетевен. Домакините определено бяха по-добрите на терена и заслужено спечелиха един мач, в който миньорци не показаха и половината от възможностите си. Първите две части преминаха под диктовката на волейболистите от Тетевен и те ги спечелиха с 25:20 и 25:19. Третият гейм донесе желаното събуждане на миньорци и те го спечелиха с 25:21. Четвъртата част започна отново  спревъзходство на гостите и те поведоха в резултата, като нещата отиваха към тайбрек. Тогава при една категорично спечелена точка главният съдия отсъди бъркана топка. Последва няколкоминутна разправия, която завърши с червен картон за Павел Иванов. Въпреки това гостите поведоха с 11:8, но с това хубавото в играта им свърши. Последното доближаване в резултата беше при 17:16,след което волейболистите от Тетевен дръпнаха в резултата, за да приключат гейма с 25:22 , а оттам и мача с 371 гейма.