Кметът Церовска награди работещи в сферата на образованието и културата

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 255 | Брой коментари 0
16:01 24.05.2019

Кметът Вяра Церовска пожела на всички, работещи в сферата на образованието и културата, преди всичко здраве и изказа  искрената си благодарност и признателност за желанието, енергията, всеотдайността и упоритостта, които влагат в работата си, за да реализират своята мисия.

Ето и пълният списък с наградените

ПЛАКЕТ ЗА ЗНАЧИТЕЛЕН ПРИНОС И ЗАСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО

1. ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Драгичево, по повод 140-годишнината му

2. ОУ „Христо Ботев“ – гр. Батановци, по повод 135-годишнината му

3. Обединено училище „Темелко Ненков“ – Перник, по повод 80-годишнината му

4. ОУ „Кракра Пернишки“ – Перник, по повод 55-годишнината му

5. ОУ „Св. Константин-Кирил Философ“ – Перник, по повод 20-годишнината му

6. ДГ № 2 „Родолюбче“ – Перник , по повод 70-годишнината й

7. ДГ № 6 „Българче“ – Перник, по повод 65-годишнината й

8. ДГ № 9 „Калина Малина“– Перник, по повод 55-годишнината й

9. ДГ № 4 „Чуден свят“ – Перник, по повод 40-годишнината й

10. Ани Паласкова – директор на в ДГ „Валентина Терешкова“ – гр. Батановци

11. Албена  Александрова  – главен  учител по биология в V СУ „П. Р. Славейков“ - Перник

12. инж. Анелия Крумова – старши учител по практика в ТПГ „Мария Кюри”- Перник

13. Анелия Нонева – директор на VІІ ОУ „Г. С. Раковски“ – Перник

14. Боряна Кръстева – старши начален учител в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

15. Валентина Анакиева – заместник-директор на ХІ ОУ „Елин Пелин“ – Перник

16. Ваня Асенова – старши начален учител в ХІ ОУ „Елин Пелин“ – Перник

17. Венера Божилова – старши учител по физика и астрономия в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

18. Вера Даскалова – директор на VІІІ ОУ „Кракра Пернишки“ - Перник

19. Владимир Владимиров – старши учител по история в ПГЕМП „Христо Ботев“ – Перник

 

20. Даниела Лозанова – старши начален учител в Х ОУ „Алеко Константинов“ - Перник

21. Десислава Маркова – старши учител по физика и астрономия в ГПЧЕ „Симеон Радев”- Перник

22. Диана Иванова – директор на ОУ „Свети Свети Кирил и Методий“ – с. Драгичево

23. Евелина Велинова – главен учител по биология и здравно образование в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

24. Жана Методиева – старши учител в ОУ “Отец Паисий”– с. Ярджиловци

25. Зорница Генадиева – учител по история в VI СУ “Св. Св. Кирил и Методий” - Перник

26. Зоя Пенева – старши учител по български език и литература в ОУ “Св. Св. Кирил и Методий”- с. Дивотино

27. Иванка Гинина – старши учител в ДГ № 9 „Калина Малина“ – Перник

28. Иванка Иванова – старши учител по музика в VІІ ОУ „Г. С. Раковски“ - Перник

29. Илка Крумова – старши начален учител в ХVI ОУ “Св. Св. Кирил и Методий”- Перник

30. Ирена Малинова – главен учител по английски език в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

31. Маргарита Йорданова – директор на ОУ „Климент Охридски“ – с. Рударци

32. Мария Герчева-Антова – директор на ПГОТ „Св. Иван Рилски“ - Перник

33. Надя Георгиева – старши учител по български език и литература в ОУ „Христо Ботев“ – Батановци

34. Наташа Евгениева - старши учител по български език и литература в СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ – Перник

35. Николина Димитрова – главен учител по икономически дисциплини в Професионална гимназия по икономика - Перник

36. Петър Лазов – учител по борба в СУ „Олимпиец“ – Перник

37. Райна Василева – заместник-директор на ПГОТ „Св. Иван Рилски“ – Перник

38. Райна Димитрова – старши начален учител в ОУ „Свети Иван Рилски“ - Перник

39. Румяна Павлова – директор на Детска градина - с. Драгичево

40. Соня Димитрова – старши учител по информатика в ПГТС „Арх. Йордан Миланов”- Перник

41. Татяна Евтимова – старши начален учител в Обединено училище „Темелко Ненков“ - Перник

42. Христина Георгиева – педагогически съветник в СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ – Перник

43. Юлиана Ангелова - старши учител по физика и астрономия в ПМГ „Христо Смирненски“ - Перник

 

ПЛАКЕТ ЗА ЗНАЧИТЕЛЕН ПРИНОС И ЗАСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА КУЛТУРАТА

1. НЧ „Просвета-1909”, кв. „Църква” – Перник, по повод 110-годишнината от основаването му

2. НЧ „Просвета-1909” – гр. Батановци, по повод 110-годишнината от основаването му

3. НЧ „Светлина-1919”- с. Студена, по повод 100-годишнината от основаването му

4. НЧ „Ралица-1969 г.”, кв. „Ралица” - Перник, по повод 50-годишнината от основаването му

5. АНПТ ”Граовска младост” към ОК Дворец на културата – Перник, по повод 60-годишнината от основаването му

6. Обединена школа по изкуствата към ОК Дворец на културата – Перник, по повод 60-годишнината от основаването й

7. „Сани-Конс Тодорови С-ие“ СД – Перник, за активна подкрепа на културната дейност

8. „ТК Бус Перник“ ООД - за активна подкрепа на културната дейност

9. Ангелина Михайлова – фолклорист, дългогодишен уредник в Регионален исторически музей – Перник

10. Валентин Топалов – художник, председател на СБХ – представителство Перник, по повод 70-годишния му юбилей

11. Димитър Костанцалиев – диригент на Хор „Родна песен“ в ЦПЛР Обединен детски комплекс – Перник

12. Дончо Захариев – художник, по повод 75-годишнината му

13. Костадин Костадинов – художник

14. Красимир Андреев – графичен дизайнер, по повод 60-годишния му юбилей

15. Мариана Янкулова – диригент на Народен хор към ДЮФА „Граовче“ в ЦПЛР Обединен детски комплекс – Перник

16. Силвия Михайлова - художник

17. Силвия Топалова - художник

18. Симеон Спиридонов – художник, по повод 75-годишнината му

19. Стефан Тодоров – скулптор, по повод 70-годишния му юбилей

20. Стоян Чифлички-Танани – художник, почетен гражданин на Перник, по повод 80-годишния му юбилей

 

ПЛАКЕТ ЗА ЗНАЧИТЕЛЕН ПРИНОС И ЗАСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА ЖУРНАЛИСТИКАТА

1. Кабелна телевизия „Кракра“ – Перник

2. Зоя Иванова – журналист от Информационен сайт „Перник нюз“

 

ДИПЛОМ ЗА ПРИНОС И ЗАСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО

1. Антония Гурянова – учител по история и цивилизация в ОУ “Св. Св. Кирил и Методий”– с. Драгичево

2. Анна Христова – старши начален учител в V СУ „П. Р. Славейков“ - Перник

3. Асен Асенов - учител по волейбол в СУ „Олимпиец“ - Перник

4. Валентин Аврамов – старши учител по технологии и предприемачество в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

5. Верка Момчилова – старши учител в ДГ № 4 „Чуден свят“ – Перник

6. Веселина Делчева – старши учител по английски език в ОУ „Христо Ботев“ – Батановци

7. Вилма Евтимова – старши учител в ДГ № 3 „Пролетен цвят“ - Перник

8. Галина Давидова – старши учител в ДГ № 9 „Калина Малина“ – Перник

9. Евелина Стоилова-Брънзова - старши учител в ДГ № 7 „Пролет“ -Перник

10. Екатерина Харизанова – старши учител в ДГ № 14 “Славейче”- Перник

11. Елена Йорданова – учител в Детска градина  - с. Драгичево

12. Елена Спасова – старши учител в ДГ № 5 „Вела Пеева“ - Перник

13. Емилия Теодосиева – старши учител в ДГ „Миньорче“- Перник

14. Жулиета Петрова – старши начален учител в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

15. Зоя Стоименова – старши начален учител в ОУ „Св. Константин-Кирил Философ“ – Перник

16. Ина Харалампиева – старши учител по български език и литература в ХІІІ ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” – Перник

17. Илияна Боянова – учител в група за целодневна организация в ХVI ОУ “Св. Св. Кирил и Методий”- Перник

18. Катя Григорова – старши учител в ДГ „Миньорче“- Перник

19. Кирил Георгиев - учител по изобразително изкуство в ПМГ „Христо Смирненски“ - Перник

20. Красимир Манолов – старши учител по български език и литература в VIII ОУ “Кракра Пернишки” – Перник

21. Лиляна Виденова – старши учител в ДГ № 6 „Българче“ - Перник

22. Людмила Младенова – старши начален учител в Х ОУ „Алеко Константинов“ – Перник

23. Мариана Дидова - старши начален учител в VІІ ОУ „Г. С. Раковски“ - Перник

24. Милена Живкова – старши начален учител в ХІІ ОУ „Васил Левски“ - Перник

25. инж. Милослав Михайлов – учител по практика в направление „Строителство“ в ПГТС „Арх. Йордан Миланов” - Перник

26. Надежда Исакова – учител по английски език в Професионална гимназия по икономика – Перник

27. Оля Асенова – старши учител в ДГ № 2 „Родолюбче“ - Перник

28. Петя Христова – старши учител в ДГ № 11 “Знаме на мира” - Перник

29. Румяна Рангелова – старши учител по биология в VI СУ “Св. Св. Кирил и Методий” – Перник

30. Светла Китанова – учител по музика в ХІІІ ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” – Перник

31. Светла Янева – старши учител в ДГ № 8 “Изворче” – Перник

32. Силвия Борисова – старши учител в ДГ № 2 “Родолюбче”- Перник

33. Силвия Симеонова – старши учител по български език и литература в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

34. Стела Петрова – учител в ДГ № 15 „Райна Княгиня“ - Перник

35. Тодорка Димитрова – старши учител по български език и литература в ОУ „Св. Константин-Кирил Философ“ – Перник

36. Феодор Иванчев – старши учител по информационни технологии и математика в ОУ „Св. Иван Рилски“ - Перник

37. Харалампи Харалампиев – старши учител в Обединено училище „Темелко Ненков“ - Перник

38.   Цветанка Ташкова – старши учител по френски и италиански език в ГПЧЕ „Симеон Радев” - Перник

39. Яна Карамфилова – учител в ДГ „Валентина Терешкова“ – Батановци

 

ДИПЛОМ ЗА ПРИНОС И ЗАСЛУГИ В ОБЛАСТТА НА КУЛТУРАТА

1. Владислава Владиславова – учител по танцово изкуство в ЦПЛР Обединен детски комплекс – Перник

2. Даниел Тодоров – дългогодишен преподавател по китара в Обединена школа по изкуствата към ОК Дворец на културата – Перник

3. Десислава Младенова – служител в ОбДТ „Боян Дановски“ - Перник

4. Емил Цветанов - дългогодишен оркестрант в Духовия оркестър към ОК Дворец на културата – Перник

5. Йоана Валериева-Сойка – учител по балет в ЦПЛР Обединен детски комплекс – Перник

6. Лиляна Якимова-Димитрова - дългогодишен концертмайстор в Камерен оркестър”Орфей” към ОК Дворец на културата - Перник

7. Лорита Иванова – учител в ОУ „Св. Иван Рилски“, за нейната активна библиотечна дейност

8. Проф. Надя Манолова-Николова – историк, преподавател в СУ „Св. Климент Охридски“

9. Пенка Желева – историк, дългогодишен уредник в Регионален исторически музей – Перник

10. Цветана Манова – етнолог, дългогодишен уредник в Регионален исторически музей – Перник

mycomputer.BG

 
За да коментирате тази новина трябва да сте регистриран потребител. Ако вече имате регистрация, влезте в сайта, или се регистрирайте.

Коментари


Открийте потенциални клиенти и бизнес партньори през Company Guru

Най-нови
Най-четени