„Миньор“ би „Марек“ в Ковачевци

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 273 | Брой коментари 0
16:22 04.07.2020

Миньор победи с 2:1 Марек в поредната си контрола по време на подготовката си за Втора лига. На стадион „Димитровец“ в Ковачевци старши треньорът Юрий Васев пусна в игра два различни състава за по едно полувреме.

Първият гол в мача падна в 13-та минута, когато Тони Стоичков засече центриране на Йоан Маринов отдясно. Преди попадението вратарят на дупничани отрази удар на Радой Божилов. В 34-та минута Маринов се възползва от пас на Борислав Будинов и удвои.

Секунди след гола Чечев от гостите и Методиев от Миньор се сдърпаха в центъра и бяха изгонени.

Крайното 2:1 оформи Веско Любомиров с удар от 25 метра, попадна в горния ляв ъгъл на вратата, пазена от Костадинов.

След срещата „чуковете“ получиха двудневна почивка и ще продължат лагера си в понеделник.

Междувременно бе променен началният час на срещата с Локомотив (София). Двубоят ще се играе в следващата събота от 11 часа, вместо от 18 часа.