"Локомотив" София победи с 2:0 "Миньор" в контрола

от PernikNews
Последно редактирана на: Не е редактирана | Прочитания 189 | Брой коментари 0
07:50 12.07.2017

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:0 Миньор (Перник) в контролна среща, играна при 35-градусова жега в столицата. Столичните “железничари” поведоха в резултата още в 5-ата минута, когато се разписа завърналият се от проби в Израел Илия Димитров. Юношата на Левски се разписа с глава след центриране на Виктор Райчев, а през първата част имаше още една добра възможност да запише името си сред голмайсторите.

След почивката играта бе равностойна, като Миньор имаше добра възможност да изравни резултата в 55-ата минута чрез Кристиян Слишков. Ударът му обаче бе отразен от Ивайло Яначков. Седем по-късно рожбите на “синята” школа - Атанас Курдов и Илия Димитров, сътвориха най-красивата атака в мача. Доскорошният нападател на Литекс копна технично към младия си съотборник, който стреля с глава, но Георгиев отрази удара му. Вторият гол във вратата на “чуковете” падна в самия край на срещата, когато се разписа Марио Йорданов. /Sportal.bg

За да коментирате тази новина трябва да сте регистриран потребител. Ако вече имате регистрация, влезте в сайта, или се регистрирайте.